تپ‌سی، همراه امسال جشنواره‌ی فجر

سی و هفتمین جشنواره‌ی فیلم فجر ایران، به زودی آغاز به کار خواهد کرد. این جشنواره که از سال ۱۳۶۱ به عنوان جایگزینی برای جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم تهران که پیش از انقلاب در جریان بود، پایه‌گذاری شده است، به همت بنیاد سینمایی فارابی و تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهمن ماه هر سال برگزار می‌شود.
این جشنواره به بررسی آثار سینمایی ایران و جهان در چند بخش مختلف از جمله “سودای سیمرغ”، “نگاه نو” و “هنر و تجربه” می‌پردازد. از سال ۱۳۹۴، بخش بین‌الملل جشنواره از آن جدا شده و به زمان دیگری انتقال یافته است.
جشنواره‌ی فجر، هر سال مخاطبان زیادی را به صف طویل سینماها می‌کشاند و این فرصت خوبی است برای دیده شدن تک به تک ساخته‌های وطنی در اولین فرصت در مدتی کوتاه و فشرده.

fajr festival

ویژگی سی و هفتمین جشنواره‌ی فجر علاوه بر حضور تعداد زیادی از کارگردانان، بازیگران و عوامل کارکشته‌ی سینمای ایران، همراهی تپ‌سی با این اتفاق بزرگ فرهنگی است.تپ‌سی، عهده‌دار تشریفات رفت و آمد جشنواره‌ی امسال استو از جمله اتفاقات مورد توجه این همکاری، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

یک:۶۰% تخفیف در تمام سفرهای رفت و برگشت به کاخ رسانه در طول این ۱۰ روز، به ۱۵۰۰ نفر از اصحاب رسانه، تعلق خواهد گرفت. در این روزهای شلوغ، رفت و آمد با خودروی شخصی و یافتن جای پارک، می‌تواند دغدغه‌ی وقت‌گیر و اذیت کننده‌ای برای خبرنگارانی باشد که می‌بایست به طور مداوم اتفاقات جشنواره را تحت پوشش خبری قرار دهند.
دو:تشریفات رفت و آمد هنرمندان و ستارگان سینما در مرراسم افتتاحیه و اختتامیه‌ی جشنواره، به عهده‌ی تپ‌سی خواهد بود.

fajr festival

 

در این بین، تپ‌سی، برای دنبال‌کنندگان خود در شبکه‌های اجتماعی نیز، تعدادی بلیط رایگان فیلم‌های این ده روز را به همراه بلیط افتتاحیه و جشن اختتامیه و اهدای جوایز در نظر گرفته است. پس آن دسته از همراهان تپ‌سی که موفق به خرید بلیط فیلم مورد علاقه‌ی خود نشده‌اند یا علاقمندند تا در اختتامیه‌ی جشنواره حضور داشته باشند، می‌توانند با دنبال کردن هشتگ#TAP30NEMAدر اینستاگرام، برنده‌ی این بلیط‌ها باشند.

fajr festival

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *