جستجوی دقیق آدرس بر روی اپلیکیشنهای درخواست تاکسی یکی از دغدغه های اصلی مسافران است. گاهی برای پیدا کردن یک آدرس بر روی مانیتور موبایل آنقدرتمرکز لازم است که ممکن است یک مسافر از خیر درخواست خود بگذرد. تپ‌سی سعی نموده با بکارگیری دقیق‌ترین نرم‌افزار آدرس‌یاب در کشور این مشکل را برای مشتریان خود کاملا حل کند.

اردلان پویابهار، مدیر محصول تپ‌سی، می گوید ویژگی جدیدی که اخیرا به اپلیکیشن تپ‌سی اضافه شده یک موتور جستجوی آدرس است که دقت بسیار بالایی دارد و با استفاده از آن دیگر نیازی نیست مسافر بر روی نقشه دنبال آدرس بگردد.

او می گوید: "کافی است مسافر آدرس را تایپ کند و یا به صورت شفاهی آن را برای اپلیکیشن بخواند تا نرم‌افزار دقیقا نقطه ای را که مد نظر وی بوده پیدا کرده و بر روی نقشه نشان دهد. با این ویژگی، دیگر نیازی به جستجو بر روی نقشه نیست زیرا نسخه آپدیت شده‌ی اپلیکیشن ما تمام خیابانهای فرعی و کوچه پس‌کوچههای شهر تهران را می شناسد."

به طور مثال، اگر مسافر آدرس مقصد خود را در کادر مربوط به صورت "خ شریعتی، خ خاقانی، خ عطاری مقدم، کوچه سادات" تایپ نماید، اپلیکیشن بدون خطا و به طور دقیق محل مورد نظر را نشان خواهد داد.

این آدرس‌یاب در حال حاضر فقط در تهران فعال شده ولی به گفته پویابهار به زودی در تمام شهرهایی که تپ‌سی در آن فعال است نیز در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. برای استفاده از سرویس جدید، اپلیکیشن مسافر باید به‌روزرسانی شود.

تپ‌سی تنها تاکسی آنلاین در کشور است که آدرس‌یاب آن از چنین دقت بالایی برخوردار است. این سرویس علاوه بر آنکه به مسافر کمک می کند تا راحت‌تر و سریع‌تر آدرس مورد نظر خود را پیدا کند، احتمال خطا در فرستادن آدرس اشتباه را نیز به راننده کاهش می دهد. پیش از این، گاهی رانندگان اعلام نارضایتی می کردند که چرا آدرسی که از طریق اپ مسافر فرستاده می شود با آدرسی که مسافر پس از سوارشدن اعلام می نماید دقیقا منطبق نیست. این مشکل معمولا به دلیل کم‌دقتی مسافران هنگام واردنمودن آدرس پیش می آمده، اما با بکارگیری سرویس جدید احتمال بروز چنین خطاهایی از سمت مسافر نیز به حداقل ممکن می رسد.