آتوسا قبادی

به مناسبت روزهای پر شور و ‌شوق بازگشت به مدرسه، تصمیم گرفتیم یک روز شاد و خاطره انگیز برای فرزندان تعدادی از سفیران منتخب‌مان رقم بزنیم. با این کار قصد داشتیم هم در شادی کودکان سهیم شویم و هم دست‌مریزادی به سفیران زحمت کش تپ‌سی بگوییم.

2-1

پس دست به کار شدیم. از یک طرف با پارک ژوراسیک هماهنگ کردیم تا امکان بازدید سفیران به همراه خانواده‌هایشان را از این پارک فراهم کنیم و از سوی دیگر، با شور و علاقه، به تهیه هدایای متناسب با آغاز مدارس برای فرزندان عزیز سفیران پرداختیم. همه چیز برای یک روز شاد و خاطره انگیز فراهم بود.

6

دوشنبه 26 شهریور، از ساعت 10 الی 13 در پارک ژوراسیک، میزبان 300 نفر از سفیران محترم و خانواده‎هایشان بودیم. حدسمان درست بود. کودکان شور و شوق زیادی برای آغاز مدرسه داشتند و از دیدن هدایای‌شان بسیار خوشحال شدند. برخی از آن‌ها همان‌جا مدادرنگی‌ها و دفترهای‌شان را به کار گرفتند و به نقاشی مشغول شدند. سفیران حاضر در برنامه هم که از شادی فرزندانشان خوشحال بودند به گپ و گفت با دیگر همکارانشان و نیز با مدیران حاضر در برنامه پرداختند.

5-1

در بخش دیگری از برنامه، با راهنمایی یکی از کارکنان پارک، فرزندان سفیران به همراه خانواده‌ها بازدیدی از پارک داشتند. بچه‌ها از دیدن دایناسورهای غول‌پیکر هیجان زده شده بودند. این بخش از برنامه با ارائه‌ی توضیحات جذاب راهنما جنبه‌ی آموزشی هم به خود گرفت. در پایان برنامه، برای فرزندان عزیزمان آرزوی موفقیت کردیم و با آرزوی داشتن یک سال تحصیلی پُر بار آنها را بدرقه کردیم.

تردیدی نیست که سفیران تپ‌سی، از پایه‌های اصلی موفقیت و رشد شرکت تپ‌سی بوده اند. ما امیدواریم با اجرای چنین برنامه‌هایی بتوانیم نقشی هر چند اندک در شادکردن دل خانواده‌های این عزیزان داشته باشیم.