سامانه‌ی ثبت‌ نام آنلاین رانندگان در تپ‌سی راه اندازی شد. حالا، کسانی که علاقمند به کار در تپ‌سی به عنوان راننده هستند، می‌توانند به راحتی در این سامانه، مدارک خود را بارگذاری کرده و پس از ثبت نام، مشغول کار شوند.
این اولین بار است که امکان ثبت نام آنلاین، در تاکسی‌های اینترنتی به وجود آمده است. شما با استفاده از این امکان جدید تپ‌سی، دیگر نیازی به مراجعه‌ی مستقیم به مراکز ثبت نام میدانی یا شرکت تپ‌سی ندارید.

روش ثبت نام آنلاین:

برای ثبت نام آنلاین به عنوان راننده در تپ‌سی، تنها کافی است به نشانی اینترنتی https://join.tap30.ir/login رفته، جهت احراز هویت مدارک خود را بارگزاری و در یک ویدیوی 20 ثانیه‌ای، خود را معرفی کنید.
برای حفظ امنیت اپلیکیشن تپ‌سی، احراز هویت در سامانه‌ی ثبت نام، از طریق تطبیق چهره انجام می‌شود. قرار است به زودی ورود به اپلیکیشن سفیران هم از همین طریق امکان‌پذیر شود.
در عین حال، پس از ثبت نام، اطلاعات متقاضیان به صورت آنلاین توسط پلیس بررسی و در صورت تایید صلاحیت، آن‌ها می¬توانند به فعالیت خود در تپ¬سی ادامه دهند. این سامانه، قابلیت یکپارچه سازی با سیستم ثبت احوال را نیز دارد.

کاهش خودروهای تک سرنشین و کسب درآمد با همکاری نیمه وقت در تپ¬سی

بسیاری از ما، هر روز با خودروهای شخصی خود، در حال آمد و رفت به مکان‌هایی ثابت هستیم. مثلا هر روز به محل کار می‌رویم و بعد به خانه برمی‌گردیم. کافی است به میزان آلودگی‌ای فکر کنیم که این میزان از تردد به شهر ما تزریق می‌کند تا بخواهیم کاری برای کاهش این آلودگی انجام دهیم.
قابلیت «تعیین مقصد دلخواه» در اپلیکیشن راننده‌ی تپ‌سی، این امکان را به شما می‌دهد که در مسیر رفت و برگشت، تنها نباشید و یک مسافر هم‌مسیر خودتان را به مقصد رسانده و کسب درآمد کنید.
حالا با راه اندازی سامانه ثبت نام آنلاین در تپ¬سی، هر فردی می¬تواند به راحتی طی چند دقیقه و بدون نیاز به مراجعه حضوری، با ثبت نام و طی مراحل احراز صلاحیت، همکاری خود را با تپ¬سی آغاز کند و دو بار در روز، در محدوده¬های مورد نظر خود، سفرهای درخواستی با تپ¬سی را انجام دهد.